top of page
CANNABIFORM.png

Organizacja koncertów online na żywo dla Młodych zdolnych Artystów!

Planem całego projektu jest rozwój kultury muzycznej prezentowanej przez młodych artystów. Bardzo ciężko jest przebić się na własnych social mediach, bez koncertów na których artyści mogą zaprezentować się na żywo. Każdy koncert na żywo to interakcja z fanami.
Bardzo nam tego brakuje!
Wychodzimy z inicjatywą koncertów online, lecz w przyszłości chcemy stworzyć z tego festiwal dla młodych zdolnych artystów.


 

W projekcie "DAWAJ ONLINE" Nie chcemy ograniczać się do jednorazowego koncertu, dlatego to wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie. Skoro Jurek Owsiak ma najpiękniejszy festiwal świata "PolandRock" tak my chcemy mieć DAWAJ ONLINE.

A kto wie może kiedyś połączymy siły! Nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Impreza transmitowana jest na całą Polskę, co pozwala w bardzo skuteczny sposób zareklamować firmy które podejmą się współpracy.

Organizacja przedsięwzięć kulturalnych byłaby wyjątkowo trudna bez wsparcia sponsorów-firm, które biznes postrzegają nie tylko przez pryzmat dochodów.

Firm, dla których wspieranie wydarzeń kulturalnych jest czymś znacznie ważniejszym - jest częścią społecznej odpowiedzialności.


Poszukujemy firmy która na stałe podejmie się współpracy z
DAWAJ ONLINE jako Partner Główny.

 

Na wydarzenie zapraszać będziemy również osoby znane YouTuberów, Influencerów czy też Tiktokerów. Te osoby przyciągną swoją obecnością jeszcze szerszą publiczność, co jest dużym plusem dla firm reklamujących się w naszym projekcie.

bottom of page